serwis@reperator.eu

(+48) 692 585 438

Wieloletnie doświadczenie

Kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte podczas zawodowej pracy w komercyjnych firmach, państwowych zakładach a także ukończone w tym czasie szkolenia, organizowane przez producentów urządzeń spawalniczych, pozwoliło na rozpoczęcie niezależnej działalności. Na początku 2011r powstała firma REPERATOR. Profil usług ukierunkowany jest na serwis, przeglądy, badania oraz pomiary przemysłowych urządzeń spawalniczych producenta EWM AG.

Usługi na najwyższym poziomie

Głównym celem firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, skuteczne usuwanie usterek i skrócenie do niezbędnego minimum czasu postoju urządzeń które przekazane zostały do serwisu. Naprawy, remonty a także przeglądy okresowe wykonywane są rzetelnie z najwyższą kulturą i starannością, zgodnie z aktualnymi przepisami oraz z użyciem certyfikowanych przyrządów i oryginalnych części.

Specjalizacja EWM AG

Główną wyspecjalizowaną marką w serwisie i obsłudze jest marka EWM AG (dawniej Hihgtec Welding GmbH), którą serwisujemy od roku 2005. Jako pierwsza osoba w Polsce posiadam odpowiednie certyfikaty i odbyte szkolenia u producenta. Nieustanny rozwój, zakupy przyrządów i sprzętu, pozwalają nam dokonywać pomiarów, walidacji i kalibracji urządzeń spawalniczych w pełni zgodnie z normami PN-EN 60974-4 oraz PN-EN-IEC 60974-14 (dawniej: PN-EN 50504), co w dzisiejszych czasach jest podstawowym wymogiem aby zapewnić bezpieczeństwo eksploatowanych urządzeń i kalibracji/walidacji stosowanych procesów spawalniczych.

Wysoka jakość i stała współpraca

Aktualnie ponad 80% klientów firmy REPERATOR są to firmy z branż przemysłu zbrojeniowego, energetycznych, gazownictwa, hydrauliki siłowej czy konstrukcji stalowych, które u nas już od kilku/kilkunastu lat serwisują spawarki, wykonują badania i przeglądy okresowe (rok do roku), a przybywają kolejni. Zatem sprawdziła się przyświecająca założeniu firmy idea: „aby jakością przekonać odbiorców” usług serwisowych i pomiarowych – zapraszam do współpracy.

.

Comments are closed.