serwis@reperator.eu

(+48) 692 585 438

Nowa strona WWW

Możliwość komentowania Nowa strona WWW została wyłączona Informacje

Witam na nowej stronie WWW firmy Reperator. Współpracując z firmą WEB Enter stworzyliśmy zupełnie nową stronę, prezentującą zakres działalności naszej firmy. Strona działa w oparciu o system zarządzania treścią (CMS), dzięki czemu informacje na stronie będą zawsze aktualne. Zastosowanie technologii RWD (Responsive Web Design) pozwoli na wygodne przeglądanie strony na komputerach, smart TV, tabletach i smartfonach.

Wszystko po to aby przybliżyć Państwu tematykę związaną z serwisowaniem, pomiarami i eksploatacją urządzeń spawalniczych. Coraz większą uwagę klienci zwracają i pytają się o pomiary i walidację. I słusznie. Właśnie między innymi po to powstała ta strona, aby wyjaśnić tą tematykę w przystępny sposób i w miarę posiadanej wiedzy.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z profilem działalności firmy w zakładce O firmie. Więcej szczegółów oraz informacji o zakresie działalności firmy REPERATOR znajdą Państwo na podstronach:

Potwierdzenie kompetencji i opinie klientów znajdują się w zakładce Certyfikaty/Szkolenia oraz Referencje.

W razie szczegółowych pytań zachęcam do Kontaktu. Postaram się niezwłocznie odpowiadać na wiadomości przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres e-mail oraz w miarę możliwości, telefonicznie pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Z poważaniem
Aleksander Ogierman

Comments are closed.